Depolama hizmetlerinin iyi yönetilmesi ve düğümlerin planlanan zamanlarda çalıştırılması gerekir. Ayrıca sipariş ve stok hazırlama aşamasında yüksek doğruluk oranı sağlanması, lojistik maliyetlerin ve ürün maliyetlerinin otomatik olarak düşürülmesi için büyük önem taşımaktadır.


Hepimizin bildiği gibi gıdaların muhafazası, kaliteli ve hijyenik üretimin önemli aşamalarından biridir. Bu nedenle Hak Gıda depolama hizmetleri ile temizlik ve hijyen konusunda önemli bir konuma sahiptir. Gelen ürünü mevsime göre belirlenen sıcaklık ölçümlerine göre depolarız.

Depolarımızda ürünün duvar, tavan ve zemin ile teması en aza indirilmiştir. Bu sistem için son teknolojiye sahip raf sistemlerimiz mevcuttur.


Avrupa ve Trakya'da modern depolarımız mevcuttur. Raf sistemlerine yatırım yaparak kapasitemizi artırdığımız depolarımızda yükleme ve mal kabulü depo otomasyon sistemleri ile donatılmış barkod okuyucu sistemler ile yapılmaktadır.

Depolama Hizmetlerimiz

Mal kabul ve kalite kontrol

Günlük 13 tıra kadar mal kabul işlemi sağlıyoruz.
Mal kabul işlemimizde kaliteli hizmet vermeyi hedeflediğimizden kontrol mekanizmamızı maksimum seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.

Depolama ve stok yönetimi

13.000 palet kapasitesi

Stok Takibi

Barkod ve el terminalı sistemi ile günlük 900 çeşit stok takibi yapmaktayız.