Hak Gıda Olarak

Hak Gıda A.Ş Gıda sektörüne 1994 yılında en büyük gıda üreticilerinden Ülker Horizon'un resmi distribütörü olarak girdik. Hak Gıda A.Ş., İstanbul ve Trakya'da faaliyet gösteren bir lojistik depolama ve dağıtım şirketidir. Hak Gıda olarak hedefimiz, nakliye ve depolama hizmetlerinde kullanılan güncel teknoloji ile hızlı ve sağlam operasyonlarla müşterilerimize koşulsuz memnuniyet sağlamaktır. En verimli satış dağıtım organizasyonuna ve en çok tercih edilen müşterilere sahip bir şirketiz ve girdiğimiz her alanda yenilikçi yaklaşımlar sergilemiş ve geliştirmiş bulunmaktayız.

Biz Kimiz?

Satış ve dağıtımını yaptığımız marka ve ürünlerin sorumlu olduğumuz coğrafi bölgelerde ve müşterilerde sürdürülebilir mükemmel distribüsyonunu sağlayarak talep üreten bir firmayız.

Neredeyiz

Sorumlu olduğumuz bölgeleri 2 ana depomuz ile temsil ediyoruz. Bu 2 ana depomuz Avrupa Bölgesi’nde ve Trakya Bölgesi’nde yer alıyor.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Bakırköy, Bahçelievler, Esenler, Güngören, Zeytinburnu, Fatih, Sarıyer, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Şişli, Beyoğlu, Sultangazi, Beşiktaş, Tekirdağ, Süleymanpaşa, Çerkezköy, Kapaklı, Çorlu, Ergene, Hayrobolu, Malkara, Marmara Ereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy.

Yönetim Kurulumuz

Hakan Çelik

Yönetici

Selçuk Çelik

Yönetici

Sedat Çelik

Yönetici

Rakamlarla Biz

0
ilçeye

hizmet vermekteyiz

0
mutlu

çalışan

0
Haftalık

noktaya ziyaret

İsteğine uygun hizmeti Hak Gıda’da bulabillirsin